« 1 2 ... 71 72 73 74 75 ... 130 131 »
Заслужений діяч мистецтв УРСР, знаний скульптор, онук класика української літератури Флоріан Коцюбинський пройшов тернистий життєвий шлях зі злетів і падінь, розчарувань і здобутків. Нині його скульптурні роботи прикрашають міста у різних куточках України, стаючи не лише живим нагадуванням про свого творця, але і яскравим прикладом того, як попри будь-які труднощі можна йти до реалізації свого таланту і творчих задумів.
Як склалася доля митця розповідає Ігор Коцюбинський, директор літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського.
...
Читати далі »
|
У номінації «Театральне мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Микола Буравський за музичну постановку вистави «Тіні забутих предків» за повістю М.Коцюбинського.
Буравський Микола Олександрович – народився 25 червня 1940 року в с. Бровки Ружинського р-ну Житомирської обл.
У 1967 році закінчив Державну консерваторію України ім. П.І.Чайковського
...
Читати далі »
|
Як за боки музу візьму,
То, може, дещо втну.
Я знаю дівчину Марусю —
Таку, що ну!
Висока, гарна, огрядна, —
Лице як місяць повний сяє.
Буває часом страх сумна,
А часом бісик в оці грає.
...
Читати далі »
|
У номінації «Театральне мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Інна Сергієнко за втілення образу жінки – матері, сестри, нареченої, подруги у виставі «Прощена неділя» та серію проведених благодійних заходів у м. Прилуки та м. Чернігові з цією виставою.
Сергієнко Інна Іванівна народилася 22.03.1983 року у с. Орловка Куликівського р-ну Чернігівської обл. У 2003 році закінчила
...
Читати далі »
|
У номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Оксана Корнієнко за цикл робіт «Мандри UA».
Оксана Іванівна Корнієнко народилася 11 травня 1961 року в м. Чернігові в родині вчителів.
З 1968 по 1978 рік навчалась в середній школі №11 в м. Чернігові.
...
Читати далі »
|
Ошатний дерев’яний будинок неподалік сучасного середмістя Чернігова сьогодні, як і понад століття тому, вабить до себе гостей. Колись сюди, на адресу вул. Сіверянська, 3, власний будинок Коцюбинського, надходило сотні листів з усієї України та далеких європейських міст. Сюди неодмінно сходилися стежки представників української інтелігенції кінця ХІХ – початку ХХ століття. Тут виголошувалися цікаві ідеї, планувалися важливі громадські і видавничі проєкти. Саме тут вперше знаходили свого слухача вірші молодих поетів і були написані кращі твори самого М.Коцюбинського.
...
Читати далі »
|
|