Головна » 2024 » Червень » 22 » Людина великої і щедрої душі. Анатолій Шкурко вітає колектив музею М.М.Коцюбинського з 60-літтям закладу. 25 листопада 1994 року
Людина великої і щедрої душі. Анатолій Шкурко вітає колектив музею М.М.Коцюбинського з 60-літтям закладу. 25 листопада 1994 року
07:43

Твори Народного художника України Анатолія Никифоровича Шкурка (1924-2019) широко представлені в Чернігівському художньому музеї, багатьох галереях і приватних збірках не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Митець плідно працював у галузі станкового живопису: тематична картина, пейзаж, портрет.

У вересні 1992 року Анатолій Шкурко був удостоєний звання лауреата обласної літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського за цикл художніх робіт про Чернігів і Сіверський край. Досвідчений і мудрий майстер, продовжувач реалістичних традицій українського образотворчого мистецтва, А.Н.Шкурко завжди був активним учасником міських виставок до Дня Незалежності України, Дня художника, новорічно-різдвяних і Великодніх свят, дня народження Тараса Шевченка.

25 листопада 1994 року на ювілейному вечорі з нагоди 60-річчя з часу заснування Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М.Коцюбинського живописець поповнив нашу фондову колекцію пейзажем італійського острова Капрі, який так любив письменник. Світлина, зроблена під час урочистостей, зафіксувала момент вручення художником колективу пам’ятного подарунка.

Митець з оригінальним творчим почерком і людина великої щедрої душі – таким запам’ятався нам Почесний громадянин Чернігова, автор життєствердних яскравих картин Анатолій Никифорович Шкурко.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Публікації | Переглядів: 66 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість