« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 87 88 »
У номінації «Театральне мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Любов Веселова за роль Швейка у виставі «Бравий вояка Швейк».
Веселова Любов Михайлівна народилася 01.07.1957 року в м. Урень Нижегородської області. У 1982 році закінчила Дніпропетровське театральне училище.
Творчий шлях актриси Любові Веселової розпочався в 1982 році в Чернігівському обласному театрі ляльок,
...
Читати далі »
|
У номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Сергій Святний за відродження і розвиток чернігівського традиційного народного мистецтва.
Святний Сергій Олексійович – один з провідних майстрів чернігівської художньої деревообробки. Різьбленням займається майже 30 років. Майстерно володіє багатьма техніками традиційного чернігівського різьблення,
...
Читати далі »
|
У номінації «Народознавство» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Станіслав Пономаревський за книгу «Народна пісня Чернігівського Полісся: жанрово-поетичний і тематичний дискурс».
Пономаревський Станіслав Борисович народився у 1963 році в м. Ніжин Чернігівської області.
Закінчив з відзнакою філологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту (1990 р.).
...
Читати далі »
|
«Конституція – основний закон України» - саме під такою назвою в музеї Михайла Коцюбинського діє виставка бібліотечних матеріалів, що була відкрита з нагоди 23-ї річниці прийняття головного закону України, яким керується вся правова система.
Основний закон – Конституція – Верховна Рада України ухвалила 28 червня 1996 року. Назва закону – «конституція» - має давнє походження. В українську мову воно прийшло зі Стародавнього Риму. Дослівно означає «устрій». Саме Конституція України регулює устрій життя у нашій країні,
...
Читати далі »
|
У номінації «Народознавство» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Сергій Леп’явко за книгу «Ілюстрована історія Чернігова».
Народився у 1960 р. У 1984 р. з відзнакою закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Працював сільським учителем, викладачем, доцентом, професором, завідувачем кафедри історії слов’ян Чернігівського педагогічного інституту/університету (до 2010 р.). Навчався в аспірантурі (1988-1991) і докторантурі (1995-1998) Інституту історії України НАН України. Докторську дисертацію захистив у 2000 р. Обидві дисертації
...
Читати далі »
|
З 3 по 21 червня, кожного дня, на подвір’ї садиби Михайла Коцюбинського лунали веселі дитячі голоси - дітлахи грали у цікаву квест-гру «Морська подорож». За допомогою жеребкування учнів ділили на сім команд, кожна з яких обирала собі капітана, що вів їх до перемоги. Команди отримували яскраву карту з позначеними «станціями» на території музею-садиби. На кожній «станції» маленьких дослідників чекали цікаві завдання, за виконання яких вони отримували слово. Виконавши правильно всі завдання та отримавши всі слова, учасники гри складали речення: «Велике серце, як океан, ніколи не замерзає» Л.Берне.
...
Читати далі »
|
|