Головна » 2013 » Червень » 14 » Відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського
Відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського
01:42
Відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського під головуванням заст. голови комісії, директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Сергія МОЙСІЄНКА.
В результаті було затверджено список кандидатів на здобуття цьогорічної обласної премії ім. М.Коцюбинського для обговорення їх творчих здобутків у ЗМІ. Визначення лауреатів цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського відбудеться у серпні ц.р.
Отже, кандидати на здобуття премії згідно номінацій:

ПОЕЗІЯ
1. Любов Геньба – поетеса, член Національної Спілки письменників України (м. Гуляйполе, Запорізька обл.).
За книгу «Обвітрені сувої половчанки».
Висунута. Філологічним факультетом Запорізького Національного університету.
2. Олег Гончаренко – поет, прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України (м. Мелітополь).
За книгу «Катрени оголошених картин (навіяне живописом Івана Марчука)».
Висунутий Вченою радою Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького.
3. Олександр Яровий – поет, прозаїк, критик, публіцист (м. Київ).
За книгу «Небесна твердь».
Висунутий. Чернігівською організацією Національної Спілки письменників України.

ПРОЗА
1. Ростислав Мусієнко – журналіст, письменник, член Національної Спілки журналістів України (м. Чернігів).
За книгу «Хроніки Марнії».
Висунутий. Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією.
2. Петро Нестеренко – журналіст, письменник, член Національної Спілки письменників України (м. Суми).
За книгу «Ковток джерельної води».
Висунутий: Сумською обласною бібліотекою ім. Н.Крупської.
3. Володимир Сенцовський (Ященко) –письменник, Член Національної Спілки письменників України (с. Носелівка, Борзнянський р-н Чернігівська обл.).
За книги «Глибинка, повита туманом» та «Лава під каштанами».
Висунутий: Носелівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Борзнянського р-ну Чернігівської обл.

НАРОДОЗНАВСТВО
1. Олександр Забарний – письменник, педагог, член Національної спілки письменників України (м. Ніжин).
За книгу «Під знаком «білої плями».
Висунутий літературною спілкою «Чернігів».
2. Іван Забіяка – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інститут журналістики КНУ ім. Т.Шевченка (м. Київ).
За книгу «Епістолярна спадщина Василя Горленка».
Висунутий Прилуцькою центральною районною бібліотекою.
3. Колектив авторів-упорядників у складі Журавльової Тетяни (керівник), Ларіонової Любові, Сергєєвої Світлани – працівників Чернігівського обласного історичного музею ім. В.Тарновського (м. Чернігів).
За книгу-довідник «Чернігівці – лауреати державних премій».
Висунуті Чернігівським обласним історичним музеєм ім. В.Тарновського.

ТЕАТРАЛЬНО-МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО
1. Василь Нечепа – кобзар, соліст Чернігівського філармонійного центру, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, Народний артист України (м. Чернігів).
За реалізацію проекту «Уклін тобі, Тарасе» – 200 авторських концертів Василя Нечепи до 200-ліття від дня народження Т.Шевченка.
Висунутий правлінням обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки.

ДЕКОРАТИВНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Ольга Костюченко – майстер художньої вишивки (м. Чернігів).
За відродження і розвиток традиційного чернігівського мистецтва вишивки, вибійки та писанкарства.
Висунута Чернігівським обласним осередком Національної Спілки майстрів народного мистецтва.

Підготував І.Коцюбинський



QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Переглядів: 1261 | Додав: Maysheff | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість