Головна » 2013 » Листопад » 7 » Відбулося вшанування пам’яті видатного українського письменника, байкаря та громадського діяча Леоніда Глібова (1827-1893)
Відбулося вшанування пам’яті видатного українського письменника, байкаря та громадського діяча Леоніда Глібова (1827-1893)
20:58
У Чернігові відбулося вшанування пам’яті видатного українського письменника, байкаря та громадського діяча Леоніда Глібова (1827-1893) з нагоди 120-ї річниці від дня його смерті. Ці заходи стали можливими завдяки сприянню Чернігівської міської «Просвіти» ім. Т.Шевченка, департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА та управлінню культури Чернігівської міської ради.
Спочатку просвітяни, музейні та бібліотечні працівники поклали квіти до могили байкаря на території Троїцького собору. Потім відбувся літературно-мистецький вечір пам’яті Леоніда Івановича Глібова у літературно-меморіальному музеї М.Коцюбинського.

Відкрив захід директор музею Ігор КОЦЮБИНСЬКИЙ. Про величезний внесок у розвиток демократичних традицій в Україні, популяризацію рідної мови та культури Леоніда Івановича Глібова підкреслили у своїх промовах – заслужений діяч мистецтв України, начальник управління культури Чернігівської міської ради Олег ВАСЮТА та доцент кафедри Історії України Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.Лазаревського Тамара ДЕМЧЕНКО.

Тема виступу доцента Чернігівського Національного державного університету ім. Т.Шевченка Василя БУДЕННОГО «Леонід Глібов та дитяча література». Також виступили лауреати премії ім. Л.Глібова письменники Олексій БРИК та Михась ТКАЧ.

Окрасою заходу став виступ артиста обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, заслуженого артиста України Івана Круша , який виконав пісні на слова Л.Глібова. Учні 7-х класів ЗОШ № 20 прочитали байки Глібова. Кращі з читців були нагороджені книжками від КМЦ «Інтермеццо». Одним з організаторів цих заходів є активний просвітянин, заслужений лікар України Сергій БОГДАН.

Провела літературно-мистецький вечір заступник директора музею з наукової роботи Наталія КОЦЮБИНСЬКА.Підготував І.КоцюбинськийQR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 1587 | Додав: Maysheff | Рейтинг: 5.0/6 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість