Головна » 2011 » Червень » 8 » Відбулось засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. Михайла Коцюбинського
Відбулось засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. Михайла Коцюбинського
13:43
В Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося засідання комісії з присудження обласної літературно-мистецької премії ім. Михайла Коцюбинського під керівництвом заступника голови комісії, начальника Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Сергія Мойсієнка.
В результаті члени комісії вирішили затвердити список кандидатів на здобуття цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського для подальшого обговорення їхніх досягнень, що претендують на здобуття премії у ЗМІ.

Отже, список кандидатів на на здобуття обласної премії ім. М.М.Коцюбинського за 2011 р. за номінаціями:

ПОЕЗІЯ
КРАЧИЛО Олексій Володимирович
– поет, журналіст.
За збірки «Аксіоми серця» та «Константа небайдужості».
Висунутий Чернігівською обл. організацією НСПУ.

ПРОЗА
КОНЕЧНА Олена Михайлівна
– письменниця, журналіст, член НСПУ.
За книги «На березі дощів», «Час у пригорщах», «Копійчині мандри», «За гратами раю», «Синдром Роксолани», «Озброєний янгол».
Висунута Чернігівською обласною бібліотекою для дітей ім. М.Островського.

НАРОДОЗНАВСТВО
1. ПОЛОВНІКОВА Світлана Олександрівна – старший науковий співробітник Чернігівського обласного історичного музею ім. В.Тарновського, Заслужений працівник культури України..
За художньо-документальне видання «Качанівка. Альбом автографів».
Висунута Чернігівським обласним історичним музеєм ім. В.Тарновського.
2. ШЕВЧЕНКО Богдана Віталіївна – фотохудожниця, учениця 10-го класу гімназії № 117 ім. Лесі Українки (м. Київ).
За фототрилогію «Ічнянщина» у 4ох книгах та фотоальбом «Качанівка, душі спочинок».
Висунута фондом розвитку аудовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» (м. Київ).
3. ТЕРЛЕЦЬКИЙ Віктор Володимирович – письменник, педагог, краєзнавець, член НСПУ.
За дослідження про життя і діяльність К.Ушинського «Костянтин Ушинський та його народознавча діяльність».
Висунутий Сумським державним педагогічним університетом ім. А.Макаренка.

ТЕАТРАЛЬНО-МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО
МАТРОСОВА Юлія Савеліївна
– актриса Чернігівського молодіжного театру.
За виставу «Українське альфреско» за творами Ліни Костенко.
Висунута Чернігівським обласним молодіжним театром.

ДЕКОРАТИВНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
1. МАРТИНЕНКО Надія Володимирівна – художниця, член Національної спілки художників України.
За цикл робіт «Мандрівники часу» та «Українські традиційні жіночі головні убори»
Висунута Чернігівською обласною організацією Національної спілки художників України.
2. КОЛОШИН Анатолій Іванович – майстер з художньої обробки дерева, заслужений майстер народної творчості України.
За багаторічну працю по відродженню стародавніх традицій чернігівського різьблення, створення класичної школи сіверського різьблення та вагомий внесок у розвиток національної культури.
Висунутий Чернігівським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Визначення лауреатів цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського відбудеться у серпні ц.р.

Підготував І.Коцюбинський



QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Переглядів: 1114 | Додав: Maysheff | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість