Головна » 2009 » Червень » 3 » Відбулося засідання Комісії з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського
Відбулося засідання Комісії з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського
14:12
У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відбулося засідання Комісії з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського.
За підсумками засідання Комісії було вирішено затвердити для обговорення та висвітлення у ЗМІ творчих здобутків усіх кандидатів на здобуття цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського.
Отже, на здобуття обласної премії
ім. М.М.Коцюбинського за 2009 р. пертендують:

НОМІНАЦІЯ:
ПОЕЗІЯ
Леонід Никифорич Горлач (Коваленко) – поет.
За книгу поезії «Обрії душі» (2006 р.).
Висунутий Чернігівською організацією Національної Спілки письменників України та літературною студією при редакції газети «Гарт».

ПРОЗА
1. Микола Павлович Клочко – письменник, журналіст.
За книги «Афоризми» в 2-х томах (2004-2006 рр.), «Вишнева вежа» (2005 р.)
Висунутий Чернігівською організацією Національної Спілки письменників України та Ічнянським районним об’єднанням літераторів «Криниця».

2. Володимир Григорович Даниленко – письменник, член Національної Спілки письменників України.
За книгу «Сон із дзьоба стрижа» (2006 р.)
Висунутий: Державною науковою установою «Книжкова палата України імені І.Федорова».

НАРОДОЗНАВСТВО
1. Тамара Павлівна Демченко – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ЧДПУ ім. Т.Шевченка.
За книгу «Батько Шраг» (2008 р.)
Висунута: Чернігівською міською бібліотекою ім. М.Коцюбинського.

2. Євген Казимирович Нахлік – кандидат філологічних наук, директор Львівського відділення Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України.
За монографію «Пантелеймон Куліш між Параскою Глібовою і Горпиною Ніколаєвою» (Львів, 2009 р.)
Висунутий Ректоратом, Вченою радою і кафедрою української літератури Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

ТЕАТРАЛЬНЕ ТА МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО
1. Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник – Вовк Сергій Миколайович)
За цикл мистецьких програм, спрямованих на відродження українських народних традицій та участь в літературно-мистецьких заходах музею.
Висунутий Чернігівським літературно-меморіальним музеєм-заповідником М.М.Коцюбинського.

2. Геннадій Геннадійович Дем’янчук – викладач Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького, доцент НМАУ ім. Чайковського, Заслужений артист України.
За значний вклад в розвиток музичної культури Чернігівщини та України.
Висунутий: Обласним відділенням Національної всеукраїнської музичної спілки.

ДЕКОРАТИВНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
1. Андрій Григорович Каменецький – різьбяр, член Національної Спілки майстрів.
За досягнення в розвитку традиційного різьбярського мистецтва.
Висунутий Малою Радою Чернігівського Обласного Осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

2. Віталій Галійович Василевський – художник, член Національної Спілки художників України.
За картини останніх років.
Висунутий: Чернігівським обласним осередком Національної Спілки художників України.

Остаточне визначення лауреатів цьогорічної премії ім. М.Коцюбинського відбудеться на засіданні Комісії у серпні ц.р.

Підготував І.Коцюбинський



QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Переглядів: 1082 | Додав: Майшев | Рейтинг: 4.4/5 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість