19 травня, у неділю, Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського запрошує на прем’єру аудіоспектаклю «АнтоНіна (Антон і Ніна)» у форматі авторської читки. Початок – о 17:00.
Формат читки, так само, як і формат аудіоспектаклю, – це проміжна ланка між книгою і виставою, яка тримає слухача у синергії із читачами-акторами тільки через слух, дозволяючи йому майже повністю зануритися у світ власної фантазії та змалювати запропоновані образи та обставини на власний смак. Читка подібна до активної медитації, у якій голоси читців – лише провідники, які ведуть слухачів у глибини їхнього власного досвіду лабіринтами обличь та декорацій, які дбайливо зберігає пам’ять.
Події, описані у п’єсі чернігівської письменниці і драматурга Анни Дмитрук «АнтоНіна», точаться у старому приватному будиночку, яким володіє колишня вчителька поважного віку. Вік дається їй навзнаки, і вона дає оголошення про пошуки доглядальника, якому і дістанеться будинок із земельною ділянкою у вигляді спадку. Охочий до такої роботи знаходиться і після короткої співбесіди отримує запрошення переїхати до хазяйки. Цьому молодому і моторному хлопцеві робота здається легкою і недовготривалою. Однак… Як каже народна мудрість, якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани. Антон, саме так звуть доглядальника, та Антоніна Сергіївна, а саме так звуть хазяйку будинку, проходять через радісні та важкі моменти своїх життів у обмеженому просторі спільного побуту, маючи протилежні погляди майже на все, що являє собою реалії їхнього життя. Така різність поглядів може як отруїти співіснування для обох, так і збагатити кожного новим для нього досвідом. Роки йдуть, а кількість мешканців будинку залишається незмінною. Проте це єдине, що залишається незмінним у цій історії навчання і вчителювання у вивченні предмету під назвою Життя…
Вчитель – це не тільки професія. Це іноді іще і покликання, яке не обирають, а з яким живуть.
Для вас читатимуть: Анна Дмитрук, Андрій Соколов, Сергій Таранець.
Вхід на захід – вільний.
Довідки за тел.: (093) 002-42-96, (097) 465-70-91.
|
QR-код посилання на сторінку. Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
|
|
|
|