Головна » 2018 » Квітень » 2 » Виставка бібліотечних матеріалів до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
Виставка бібліотечних матеріалів до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара
14:10

Олесь Гончар – це письменник, чию творчість ретельно досліджують науковці, вивчають у школах та вишах учні й студенти. Третього квітня виповнюється 100 років від дня його народження. До цієї дати в музеї-заповіднику відкрилася виставка під назвою «Буде він собором височіти на далекі і близькі світи. І нова Вкраїна свіжі квіти не забуде сину принести». Такі слова про Олеся Гончара колись сказав літературознавець Петро Ротач.

Родом письменник Олесь Гончар із Полтавщини. Виховувала його бабуся, бо мама рано померла. Саме бабуся прищепила ще в дитинстві Олесеві людяність, доброту, любов до Батьківщини. Ці риси характеру він проніс крізь усе життя, незважаючи на лихоліття, що йому довелося пережити. Олесь Гончар мав військове звання, тому-то й довелося йому побувати на фронті. Письменник воював у боях біля Росі, Білої Церкви, під Харковом…

На виставці в музеї-заповіднику М.Коцюбинського можна побачити твори, які Олесь Гончар написав у різні роки. Це і романи «Циклон», «Тронка», «Собор», «Берег любові», повість «Бригантина», збірку «Далекі вогнища», 2-томник листів до Олеся Гончара, дослідження публіцистичної спадщини письменника. Всі ці бібліотечні матеріали дають змогу більш глибоко вивчити постать Олеся Гончара як письменника.

Виставка триватиме до 15 квітня.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Довідки за тел.: (04622) 4-10-03, 4-43-26.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 892 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість