Тепло рукотворного дива: завітайте до музею-заповідника М.Коцюбинського на виставку мистецьких робіт від ніжинських майстрів | 08:27 | ||||
Роботи, представлені в експозиції вирізняються витонченістю та глибиною мистецького задуму. Різьблені ікони, панно, рамки для дзеркал і картин, предмети інтер’єру, іграшки, посуд – це лише дещиця з груп експонатів, представлених на виставці. Кожна річ поєднує в собі традиційні народні і сучасні техніки різьблення та обробки дерева. А вишиванки, які теж представлені в експозиції, просто сяють кольорами, дивуючи око багатством орнаментів. Відвідати виставку можна до 20 червня. Вартість квитків:
Поспішайте насолодитися красою різьбленого дива! Довідки за тел.: (04622) 4-10-03; 4-43-26. Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
| |||||
Категорія: Архів подій | Переглядів: 1007 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/1 | |
Всього коментарів: 0 | |