Головна » 2023 » Серпень » 23 » «60 – не так вже і багато»: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського діє персональна виставка живопису Андрія Черниша
«60 – не так вже і багато»: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського діє персональна виставка живопису Андрія Черниша
12:48

«60 – не так вже і багато» - таку назву для своєї персональної виставки живопису обрав талановитий художник, член НСХУ Андрій Черниш. Експозиція з понад двох десятків робіт створена в ювілейний для митця рік. І не даремно від сьогодні, 23 серпня, її можна побачити саме у музеї-заповіднику М.Коцюбинського, адже цьогоріч Андрія Черниша номіновано на здобуття Обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського у номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» за цикл робіт «Співи Полісся».

Андрій Черниш народився 13 грудня 1962 р. в с. Пересопниця Рівненської області. Після закінчення середньої школи, у 1979 р. вступив до факультету художнього оформлення Київського художньо-промислового технікуму, який закінчив з відзнакою у 1983 р. Того ж року вступає до Київського державного художнього інституту на факультет графіки, який закінчив у 1991 р., захистивши на «відмінно» дипломну роботу «Серія плакатів на соціальну тему». Потім працював художником у приватній компанії у м. Чернігові.

У 1992 р. А.Черниш їде до Праги, де зачарований красою стародавнього міста, плідно працює декілька років, створюючи цикл графічних та живописних робіт, присвячених Празі та її мешканцям.

Працює в галузі живопису та графіки. Художник створює свої мистецькі роботи у реалістичній манері, його сміливо можна назвати продовжувачем класичних живописних традицій.

Серед робіт, представлених на виставці, можна побачити мальовничі пейзажі, тематичні жанрові картини, оригінальні портрети і натюрморти. Дивлячись на полотна, одразу звертаєш увагу на ту теплоту і любов, з якою автор підходить до зображення мальовничих куточків Сіверщини та її мешканців. Створені ним сюжети вражають своєю реалістичністю, сюжетністю і витонченою деталізацією. Вони зачаровують стриманим колоритом та м’яким світлом, легкі та композиційно бездоганні. Його натюрморти вражають пластикою та чудовим переплетінням світла та тіней, складними фонами.

Всі роботи Андрія Черниша свідчать про великий творчий потенціал, якій він успішно та плідно втілює у своїх полотнах. Митець є постійним учасником обласних та всеукраїнських виставок. Його роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Швеції, Норвегії, Німеччини, Чехії, Франції та ін.

Виставка діятиме протягом місяця.

Виставка працює щодня з 9.00 до 17.00, у суботу та неділю – з 10.00.

Вартість вхідних квитків для відвідування виставок у експозиційній залі музею:

  • дитячий – 20 грн,
  • дорослий – 30 грн.

Довідки за телефонами: (093) 002 42 96, (097) 465 70 91.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 106 | Додав: Kotia | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість