Головна » 2024 » Квітень » 11 » Зустріч із письменницею Анною Дмитрук у музеї Коцюбинського
Зустріч із письменницею Анною Дмитрук у музеї Коцюбинського
16:20

11 квітня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася творча зустріч студентів Фахового коледжу економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка» із письменницею Анною Дмитрук.

Студенти ставили письменниці дуже багато запитань та із великим задоволенням слухали її відповіді. Щиро радіємо тому, що нинішня українська молодь цікавиться художнім словом та культурою, творчо мислить та прагне до самореалізації у сучасному світі!

Поетеса Анна Дмитрук публікувала свої твори у міжнародному альманасі «Зоряна криниця», літературному альманасі «Pisateli FB». З 2010 письменниця грає у театрі-студії «Біла валіза», а також  бере участь у адаптації п’єс, пише власні п’єси, дві з яких були поставлені у театрі-студії «Біла валіза».

Окрім цього, Анна Дмитрук пише пісні. Серед нагород у її скарбничці - гран-прі міжнародної корпорації «Зоряні мости», перше місце на міжнародному конкурсі композиторів. Анна Дмитрук неодноразово брала участь в обласному поетичному фестивалі «Дотиком душі». Публікується в альманасі «Первоцвіт».
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 65 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість