Головна » 2014 » Квітень » 25 » Вшанували пам’ять класика української літератури М.М.Коцюбинського
Вшанували пам’ять класика української літератури М.М.Коцюбинського
16:11
Щорічно 25 квітня в день смерті видатного українського письменника Михайла Михайловича Коцюбинського до його могили приходять вдячні земляки, щоб вклонитися видатному Майстру слова.
Сьогодні з нагоди 101-ї річниці від дня його смерті біля могили письменника на Болдиній горі відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам’ять видатного Майстра слова прийшли керівництво області та міста, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, Чернігівського міськвиконкому, учні загальноосвітніх шкіл та представники громадськості.

П’ятнадцять творчих років віддав Михайло Коцюбинський нашому місту. До нього приходили друзі-письменники, художники, музиканти, творча молодь. У Чернігові написані твори «Дорогою ціною», «Цвіт яблуні», «В путах шайтана», «Тіні забутих предків», «Fata morgana», «Intermezzo», «Що записано в книгу життя», які увійшли до скарбниці світової літератури. Твори славетного митця були перекладені на російську, чеську, польську, болгарську, німецьку та шведську мови.

За словами заступника голови оласної ради Валентина Мельничука, життя Михайла Коцюбинського служить взірцем відданості рідному слову та своєму народу для багатьох прийдешніх поколінь.

На Чернігівщині дбайливо зберігають пам'ять про видатного українського письменника М.М. Коцюбинського, ретельно опрацьовують, вивчають і популяризують творчу спадщину митця. На його честь в Чернігові засновано обласну премію, якою щороку нагороджуються відомі поети і прозаїки, народознавці та журналісти.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїQR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 1327 | Додав: Maysheff | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість