Головна » 2021 » Вересень » 24 » Валентина Шеховцова презентувала свою книжку «Код» у музеї Коцюбинського
Валентина Шеховцова презентувала свою книжку «Код» у музеї Коцюбинського
14:28

Зустрічі з творчими людьми завжди цікаві та неординарні. От і сьогодні, 24 вересня, в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася саме така зустріч – психотерапевт та письменниця Валентина Шеховцова презентувала свій новий творчий доробок – книгу «Код».

Презентація книги розпочалася із вступного слова директора музею Ігоря Коцюбинського. Він привітав Валентину Шеховцову з виходом її книжки та побажав нових творчих здобутків. До привітань пані Валентини приєдналося й чимало поціновувачів її творчості, які теж завітали на захід. Була тут і музика, чулося й поетичне слово – Валентина Шеховцова прочитала чимало своїх поезій, деякі – під музичний супровід.

Оскільки письменниця займається лікуванням душі, то її твори потрапляють у самісіньке серце. У книзі Валентини Шеховцової є і поетичні, і прозові твори, розповіді із життя, а також робочі звіти. Творчість письменниці-психотерапевта дає можливість переосмислити важливі моменти свого життєвого шляху, сприяє змінам на краще у картинах внутрішнього світу, дає надію на світле майбутнє.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 212 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість