Головна » 2017 » Жовтень » 28 » В музеї-заповіднику відбулася читацька конференція
В музеї-заповіднику відбулася читацька конференція
10:05

27 жовтня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася читацька конференція за романом українського фантаста Ростислава Мусієнка «Завихрений час».

Народився письменник на Донеччині, а дитинство його минуло у Полтавській області. Та для навчання він обрав Чернігів – вступив тут до педагогічного тоді ще інституту. Ростислав Мусієнко ­- заступник головного редактора журналу «Літературний Чернігів», відомий кореспондент. Його роман «Завихрений час» складається з 5 частин і вийшов друком ще 2016 року. Це науково-фантастична антиутопія, присвячена світлій пам’яті Миколи Штепи.

Під час читацької конференції гості прослухали аудіозапис уривку роману, що свого часу можна було почути на радіо, та запис програми «Відлуння» на телеканалі Тоніс за участю Ростислава Мусієнка, який відомий не лише як письменник-прозаїк, журналіст, а і як поет. Наприкінці заходу гості змогли прослухати пісню, слова якої написав автор роману «Завихрений час».

З молоддю, що прийшла на читацьку конференцію до музею-заповідника, своїми враженнями від прочитання твору ділилися мистецтвознавець Тетяна Сухова, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ Олександр Крук, представники Інституту Національної пам’яті в Чернігівській області, історики Сергій Бутко та Сергій Горобець,  проректор Національного  університету (Чернігівського Колегіуму) Володимир Дятлов, редактор видання Володимир Трейтяк, поетеса та лікар Валентина Шеховцова.

І кожен із виступаючих зазначив, що віднайшов у романі щось цікаве саме для себе, що «Завихрений час» - це літературний твір, який можна перечитувати неодноразово і знаходити у ньому щось нове, що це твір, у якому розвинуті різні лінії життя суспільства – політична складова, кохання, фантастика.

Більше фото із заходу можна побачити на нашій сторінці у Фейсбук.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 811 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість