У музеї Михайла Коцюбинського презентували книгу «Ніщо не віщувало нам війни» та виступила капела бандуристів ім. Остапа Вересая | 18:11 | ||||
Війна увірвалася в життя людей непроханою гостею. Вона не оминула жодної родини: у когось пошкодила або зруйнувала оселю, майно, а у когось забрала найцінніше – життя. Коли ворожі літаки скидали бомби на Чернігів, Раїса Борщ взялася за перо. У віршованому слові вона віднаходила відраду тоді, коли Чернігів палав у вогні. До збірки «Ніщо не віщувало нам війни» увійшли поезії, написані у перший рік війни. Багато віршів мають підписи: «5-й день війни», «10-й день війни», «13-й день війни»… Ніщо не віщувало нам війни… Хай вість нам прийде Про звитяжну Перемогу! Не з гороскопів, карт чи віщунів – Від Збройних Сил, Від Президента і від Бога. Читання поезії вдало перепліталося з виступом капели бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Вони виконали чимало композицій: серед них і давно відомі, і зовсім нові. І кожен виступ капели зривав справжній шквал аплодисментів. Дякуємо вам за чудовий виступ та до нових зустрічей у музеї!
| |||||
Категорія: Події | Переглядів: 95 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 | |
Всього коментарів: 0 | |