Головна » 2017 » Березень » 3 » У музеї М.Коцюбинського презентували поетичну збірку Юрія Соколова «Литаври»
У музеї М.Коцюбинського презентували поетичну збірку Юрія Соколова «Литаври»
09:22

2 березня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася презентація збірки поезій чернігівського поета і громадського діяча, депутата Новозаводської районної ради Юрія Соколова. «Литаври» - перша україномовна пана Юрія, у якій він намагається донести до читача усю правду та біль своєї душі, простої людини та сина України.

Юрист з фахом, Юрій Соколов з 1987 року активно займається громадською діяльністю. З дитинства захоплюється історією та літературою. З 1987 по 1990 рік студіювався у дитячо-юнацькій літературній студії «Роси» під орудою знаного українського журналіста і поета Василя Струтинського.

2007 року світ побачила російськомовна поетична збірка пана Юрія «Свет в том окне».

Влітку 2014 року за ініціативи Юрія Соколова створено патріотичний відеокліп «Вставай Україно» на музику Івана Зажитька та слова Ангеліни Костюк. З серпня 2014 року поет постійно друкується на сторінках інтерне-видання «Європейська Україна».

На слова Юрія Соколова видатний український композитор Іван Зажитько написав кантату «Над Україною зоряна ніч», яку у 2015 році записали хор та симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України.

Збірка «Литаври» побачила світ на початку цього року. І ось березневого дня друзі, колеги, однодумці автора зібралися у затишному музейному залі аби привітати автора з цією визначною подією у його творчому житті.

У залі панувала надзвичайно душевна атмосфера. На адреса автора прозвучало безліч теплих слів та найщиріших побажань. Зокрема, привітальними словами до пана Юрія та усіх присутніх звернулися представник Інституту національної пам’яті Сергій Бутко, знаний журналіст Сергій Павленко, журналіст і громадський діяч, редактор інтернет-видання «Європейська Україна» Олександр Майшев, громадська діячка Оксана Тунік-Фриз, колеги по політичному об’єднанню та Новозаводській райраді, близькі та друзі письменника. Вірші з новоспеченої збірки прозвучали у виконанні співробітниці філармонійного центру фестивалів та концертних програм Олени Беліванцевої та актора і режисера самодіяльного театру, депутата Новозаводської райради Володимира Сапона. У ролі модератора заходу виступив директор музею Ігор Коцюбинський, котрий побажав автору не спинятися на досягнутому і досягти ще більших успіхів на ниві літературної та громадської діяльності.

За доброю традицією на завершення зустрічі організатори запросили усіх бажаючих на автограф-сесію та фотографування з автором.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 1222 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість