Головна » 2017 » Серпень » 14 » У музеї Коцюбинського триває виставка чернігівських художників
У музеї Коцюбинського триває виставка чернігівських художників
13:26

Роботи чернігівських митців уже традиційно спекотними літніми днями прикрашають виставкову залу музею-заповідника Михайла Коцюбинського. Картини вражають різноманіттям авторських технік і жанрів та оригінальним підходом до втілення мистецького задуму. Кожен із авторів працює у своєму напрямі, має свій світогляд та естетичний смак.

Академічний живопис, графіка, сюрреалізм, абстракція, концептуалізм, імпресіонізм та багато інших художніх напрямків знайшли своє відображення у творах чернігівських митців, представлених на виставці. Кожна робота вирізняється оригінальним просторовим рішенням композиції, а колористика та світлові акценти у поєднанні з яскравими деталями дозволяють якнайкраще донести до глядача ідею, втілену автором у своєму живописному творі.

Вперше у цій виставці бере участь майстер-чеканщик зі Славутича Борис Кузнєцов, який уже понад 40 років займається чеканкою – призабутим, але надзвичайно цікавим видом творчості.

У виставці беруть участь 12 авторів: Синельник Олег, Воробйова Юлія, Сагайдачний Андрій, Ткач Олександр, Литвиненко Андрій, Коверзнєв Святослав, Зуганов Дмитро, Мажуга Катерина, Рибіна-Ткач Марія, Кравченко Володимир, Лисиця Валерій, Кузнєцов Борис.

Виставка працюватиме до 3 вересня.

Вартість квитків:

дитячий – 3 грн;

студентський – 4 грн;

дорослий – 6 грн.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Довідки за телефонами: (04622) 4-10-03, 4-43-26.

Більше фото з виставки можна побачити на нашій сторінці у Фейсбук.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 1025 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість