Головна » 2017 » Грудень » 2 » Першого грудня в музей Коцюбинського завітав поет Микола Ткач
Першого грудня в музей Коцюбинського завітав поет Микола Ткач
14:40

Першого грудня до музею-заповідника приїхав відомий український поет, народознавець, професор Київського університету культури і мистецтв Микола Ткач. Він багато уваги приділяв вивченню народних пісень, досліджував «Слово о полку Ігоревім», має великий поетичний творчий доробок.

На початку заходу вступне слово взяв директор літературно-меморіального музею-заповідника Ігор Коцюбинський. Він розповів дещо з біографії Миколи Ткача. Народився поет на Чернігівщині, в селі Сахнівка, що на Менщині. Його брат – Михась Ткач – також відомий письменник, незмінний редактор і засновник журналу «Літературний Чернігів».

Під час творчого вечора Микола Ткач багато розповідав про свою творчість, відповідав на запитання слухачів і читав свою поезію: про найріднішу людину – маму, про культуру, про любов, про наше сьогодення… Микола Ткач дуже красиво й проникливо читав вірші. Коли він це робив, у залі була повна тиша, бо всі слухачі, затамувавши подих, слухали кожне слово.

Під час зустрічі Микола Ткач підписував власні книги і дарував їх гостям. Кожен зміг обрати книжку на свій смак. Ну, а наприкінці творчого вечора президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергій Дзюба виступив із почесною місією – за визначну творчу діяльність вручив Миколі Ткачу медаль «Івана Мазепи».

Більше фото із заходу можна побачити тут.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 828 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість