Незабутня зустріч у музеї Коцюбинського | 07:32 | ||||
Після відвідин батькової колиски Ічні відомий українсько-канадський архітектор, скульптор, іконописець побував у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського. Супроводив гостя з Оттави автор роману про життя Степана Васильченка «Буремна тиша» ічнянець Анатолій Дрофань. Рідкісна світлина з нашої музейної колекції зафіксувала учасників тієї пам’ятної зустрічі 27 серпня 1987 року. Зліва направо: Анатолій Дрофань, Дмитро Іванов, Владислав Бойко, Юрій Панасенко, директор музею Феодосій Сендзюк, Юлій Коцюбинський.
| |||||
Категорія: Публікації | Переглядів: 114 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 | |
Всього коментарів: 0 | |