Головна » 2016 » Жовтень » 8 » Нащадки Коцюбинських: у музеї М.Коцюбинського говорили про долі дітей письменника
Нащадки Коцюбинських: у музеї М.Коцюбинського говорили про долі дітей письменника
16:12

Долі чотирьох дітей М.Коцюбинського завжди викликала неабиякий інтерес у відвідувачів музею. І чергова зустріч з проекту «Михайло Коцюбинський – знайомий незнайомець», котра відбулася 7 жовтня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського, була присвячена саме родинним історіям про життєвий шлях дітей письменника і сучасні покоління нащадків Михайла Михайловича та Віри Устимівни.

Атмосфера сімейного затишку, духмяний чай та цікава розповідь зібрала гостей проекту до затишної музейної зали. За переглядом родинних фотографій з фондів музею та особистих фотоархівів уже сучасних представників роду Коцюбинських розмова пішла не лише про дітей письменника, але й спонукала до роздумів про життєвий вибір і долю окремої людини на тлі буремних періодів в історії країни.

Не обійшлося і без обговорення та роздумів над уроками, які дає нам історія, та висновків про необхідність вкотре і вкотре звертатися до минулого, щоб зрозуміти сьогодення.

Наступна зустріч у межах проекту «Михайло Коцюбинський – знайомий незнайомець» відбудеться 11 листопада. Цього разу гості проекту отримають ексклюзивну можливість побувати на «літературній суботі» у Михайла Коцюбинського.

Вартість квитка – 30 грн.

Кількість місць обмежена. Попередній запис на участь у заході обов’язковий!

Телефони для довідок: (04622) 4-10-03; (063) 065 61 49; (097) 465 70 91.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 1249 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість