Головна » 2017 » Липень » 31 » На здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського
На здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського
08:37

У номінації «Проза» на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського претендує Петро Нестеренко за книгу «Поклик».

Нестеренко Петро Андрійович, член Національної спілки письменників України, 1944 року народження, освіта вища, мешкає в м.Суми.

Письменник Нестеренко Петро Андрійович виявив себе самобутнім прозаїком і публіцистом, майже щороку видає книги, що відзначаються оригінальністю письма і тематичною новизною. Всього ж у творчому доробку автора – понад 20 книжок повістей, оповідань, новел, нарисів. Темою більшості з них є військово-патріотичне виховання молоді на бойових і трудових традиціях нашого народу.

Характерною рисою творчої манери цього письменника є спроба поєднати через людські долі події 70-річної давності, пов’язані з Великою Вітчизняною війною і сучасністю. Улюблені герої його творів – люди, які проявили мужність і героїзм у ту грізну пору, а також уславили себе самовідданою працею і мирні часи. Кращі з книжок – «Таран», «Слід на землі», «Соколи», «Подвигу вогонь незгасний», «Не зароста травою пам’ять».

П.А.Нестеренко має великий життєвий досвід, пройшов солідну журналістську школу протягом півстоліття, працюючи у всеукраїнських газетах «Радянська Україна», «Урядовий кур’єр», «Сільські вісті». І нині він у творчих пошуках, продовжує возвеличувати те, що має керувати вчинками наших сучасників. І відрадно, що письменник і журналіст не зупиняється на досягнутому. Так, лише в останні роки побачили світ його твори: «Серце солдата» (2008), «Спрага любові» (2010), «Залишайся другом» (2011), «Ковток джерельної води» (2012), «Бентежне Придесення» (2015), «Політ у безсмертя» (2016), «Поклик» )2016).

П.А.Нестеренко був делегатом VІ та VІІ з’їздів письменників України і про його роботу розповідав під час своїх зустрічей з читачами обласної та міської бібліотек.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Публікації | Переглядів: 802 | Додав: sunlight118 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість