Головна » 2023 » Червень » 8 » На здобуття Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2023 рік
На здобуття Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2023 рік
13:05

8 червня  відбулося перше засідання комісії з присудження Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2023 рік.

Комісія розглянула подання, які надійшли на її адресу протягом березня - травня, провела обговорення кандидатур і ухвалила одноголосне  рішення про вихід у другий тур таких претендентів:

Поезія

  • Станіслав Новицький – поет (м. Кропивницький). Висунутий МГО «Літературна спілка «Чернігів» за книгу поезій «Фронтальне скло» (2022).
  • Людмила Лихова (літературний псевдонім – Ліна Ланська) – поетеса, член НСПУ (м.Чернігів). Висунута Чернігівською обласною організацією НСПУ за книгу поезій «Цілую твій поділ» (2020).
  • Оксана Рудич – поетеса, працівниця ЗСУ (м.Чернігів). Висунута колективом 77 Центру морально-психологічної підтримки ОК «Північ» за книгу «Зігріта любов’ю» (2022).
  • Юрій Соколов – поет і громадський діяч (м.Чернігів). Висунутий Чернігівським міським об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» за книгу «Рубікон» (2023).

Проза

  • Валерій Демченко – прозаїк і журналіст, громадський діяч (м.Київ). Висунутий ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» за книгу «Не хапайте Бога за бороду» (2021).
  • Валентина Михайленко – письменниця, член НСПУ (селище Короп).  Висунута Чернігівською обласною організацією НСПУ за книгу «Скарб під знаком Риби» (2022).

Народознавство

  • Іван Кирієнко – краєзнавець (с.Черниш). Висунутий Чернігівською обласною організацією Національної спілки краєзнавців за книги «Черниш. Книга 1» (2018) та  «Черниш. Книга 2. І хрестиком, і доріжкою» (2023).
  • Людмила Корженко – письменниця, краєзнавиця (м.Ніжин). Висунута Ніжинською міською централізованою бібліотечною системою за книгу «Темні спіралі смарагдового Круга» (2022).

Декоративне та образотворче мистецтво

  • Андрій Черниш – художник, член НСХУ (м.Чернігів). Висунутий Чернігівською обласною організацією НСХУ за цикл робіт «Співи Полісся».

Музичне мистецтво

  • Марина Гончаренко – народна артистка України, викладачка-методистка фахового музичного коледжу ім. Л.М.Ревуцького (м. Чернігів). Висунута колективом Чернігівського фахового музичного коледжу ім.          Л.М.Ревуцького за особистий внесок у розвиток та популяризацію музичного мистецтва Чернігівщини та України.

Театральне мистецтво

  • Тетяна Салдецька – артистка, провідна майстриня сцени Чернігівського обласного молодіжного театру (м. Чернігів). Висунута трудовим колективом Чернігівського обласного молодіжного театру за головну роль у виставі «Кассандра» за творами Л.Українки.
  • Юрій Муквич – артист драми, провідний майстер сцени, генеральний директор, художній керівник Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського (м.Ніжин). Висунутий художньо-технічною радою Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.Коцюбинського за значний внесок у розвиток театрального мистецтва.

Наступного разу комісія збереться у серпні для остаточного визначення лауреатів Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2023 рік.




QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Події | Переглядів: 630 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість