Музей-заповідник М.Коцюбинського запрошує на майстер-класи з виготовлення червоних маків – символів пам’яті до Дня перемоги | 22:12 | ||||
З 2 по 9 травня музей-заповідник М.Коцюбинського запрошує усіх бажаючих на майстер-класи з виготовлення символічних червоних маків. У ході майстер-класу учасники дізнаються про походження червоного маку як символу вшанування пам’яті жертв військових та цивільних збройних конфліктів і навчаться власноруч виготовляти символічні брошки у вигляді квітів маку. Майстер-клас проводиться за попереднім записом. Орієнтовна тривалість майстер-класу – 1,5 год. Вартість участі у майстер-класах:
Зверніть увагу! Майстер-класи можуть проводитися у будь-який день тижня. Конкретна дата та час проведення майстер-класу визначається відповідно до побажань учасників. Довідки та реєстрація на участь у майстер-класах за тел.: (04622) 4-43-26, (063) 869 74 84. Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
| |||||
Категорія: Архів подій | Переглядів: 1331 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/1 | |
Всього коментарів: 0 | |
![]() Купити квитки ![]() Розділи новин | ||||
---|---|---|---|---|
|
Вхід |
---|
Календар новин | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Пошук |
---|
|
Відео |
---|
Інфо |
---|
Наші друзі |
---|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
Наше опитування |
---|