Мистецький місяцелік. З нагоди 60-ліття Юрія Пацана | 10:47 | ||||
Народився Юрій Іванович Пацан 1963 року у с. Пархомівка Білоцерківського району Київської області. Навчався у місцевій середній школі, яку закінчив 1981 року, далі – з 1982 по 1984 – була військова служба. 1985 року Ю.Пацан одружився та оселився в селищі Чабани на Київщині. У 1986 р. починає працювати у філії Всесоюзного інституту радіології, є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 1991 року Юрій Іванович здобув фах техніка-технолога та організатора виробництва, закінчивши Ірпінський індустріальний технікум. Працював токарем на заводі. 1999 р. став поворотним у житті митця. В наслідок жахливої автокатастрофи Юрій Іванович отримав тяжкі травми і залишився прикутим до інвалідного візка. Але, мабуть, саме з того часу справжню свободу і новий сенс життя йому подарувала творчість, зокрема, захоплення живописом. Мистецький талант Юрія Пацана отримав широке визнання на Батьківщині, автор є учасником десятків експозиційних проєктів та персональних виставок, має численні нагороди та відзнаки за свою натхненну працю. А його роботи є окрасою приватних та музейних колекцій в Україні і поза її межами. Сьогодні ми вітаємо пана Юрія з його ювілейним днем народження. Зичимо міцного здоров’я, долі щедрої на радісні миттєвості і щасливі години, невичерпного натхнення та миру в душі і в нашій рідній Україні.
| |||||
Категорія: Публікації | Переглядів: 152 | Додав: Kotia | Рейтинг: 0.0/0 | |
Всього коментарів: 0 | |