Головна » 2017 » Грудень » 17 » «Михайло Коцюбинський у колі друзів». Зустріч ІХ. Євген Чикаленко – меценат українського руху
«Михайло Коцюбинський у колі друзів». Зустріч ІХ. Євген Чикаленко – меценат українського руху
21:17

Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя.

Мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру на зламі ХІХ – ХХ століть, любили Україну, за висловом Євгена Чикаленка,  не лише до глибини серця, а й до глибини власних кишень.

Чергова зустріч присвячена щирим  взаєминам Михайла Коцюбинського і Євгена Чикаленка – заможного землевласника, мудрого господарника, щирого патріота, мецената, видавця українських газет,  громадського діяча.  Неодноразово Євген Харлампійович допомагав матеріально письменнику, спонсорував його оздоровчі поїздки до Італії. Саме у маєтку Чикаленка у Кононівці народилось неперевершене «Intermezzo» Коцюбинського.

А ще напередодні Нового року згадаємо приємні миті року, що завершується, спробуємо повірити в казку і загадати бажання на рік прийдешній, обдарувати один одного теплими і щирими словами.

Зустріч відбудеться 22 грудня о 17-00 у залі музею.

Вартість квитка – 30 грн.

Кількість місць обмежена.

Попередній запис обов’язковий.

Тел. для довідок: 4-10-03, (097) 465-70-91, (063) 065-61-49.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 891 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість