Фестиваль-конференція «Діалог із Вічністю» у музеї Михайла Коцюбинського | 17:16 | ||||
До ювілейної дати Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського спільно з Громадською організацією «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна» та Громадською організацією «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) долучився до підготовки Міжнародного фестивалю-конференції «Діалог із Вічністю», що передбачає низку цікавих заходів, присвячених Сергію Параджанову. Так, сьогодні, 17 січня, в музей-заповідник завітала очільниця «Вірменського товариства культурних зв’язків АОКС-Україна» Олена Оганесян та разом із колегами презентувала книгу Юрія Морозова «Сценарії Сергія Параджанова», а також документальну стрічку про видатного кіномитця. Окрім цього, почесні вірменські гості вручили музею-заповіднику ювілейні пам’ятні знаки – монетку та медаль – на честь 100-річчя від дня народження Сергія Параджанова. З привітальним словом до всіх гостей звернулася керівниця відділу розвитку туризму та музейної роботи управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОВА Лариса Латіна. А директор літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського Дмитро Мельниченко вручив подяку голові «Вірменського товариства культурних зв’язків АОКС-Україна» Олені Оганесян за авторську участь та організаційну допомогу у проведенні низки заходів Міжнародного фестивалю-конференції «Діалог із Вічністю». На цьому події фестивалю-конференції не закінчуються! 20 січня, у суботу, поціновувачі колоритного кіномистецтва зможуть завітати до музею-заповідника Михайла Коцюбинського на мистецьку зустріч, де буде організовано кіноперегляд стрічки Сергія Параджанова «Колір граната». Вартість вхідного квитка – 50 грн. Початок о 13 годині. Довідки та замовлення квитків за телефонами: (097) 465-70-91, (063) 065-61-49. Чекаємо!
| |||||
Категорія: Події | Переглядів: 177 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 0.0/0 | |
Всього коментарів: 0 | |