Головна » 2016 » Квітень » 27 » Цвіт яблуні: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася чергова зустріч з проекту «Імпрези у Коцюбинського»
Цвіт яблуні: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася чергова зустріч з проекту «Імпрези у Коцюбинського»
20:29

Садиба Коцюбинських палахкотить розмаїттям тюльпанів, а яблуні от-от засиплють музейне подвір’я ніжними пелюстками. Днями в унісон з симфонією краси весняної природи зворушливою мелодією, у якій сплелись величне слово Михайла Коцюбинського та згуки творів класичних композиторів, відлунала у оселі письменника чергова зустріч з літературно-мистецького проекту «Імпрези у Коцюбинського».

Не дивно, що з-поміж розмаїття творів письменника саме ця зустріч була присвячена етюду «Цвіт яблуні», котрий прозвучав під час заходу у виконанні автора проекту Дмитра Мельниченка. Протягом заходу учасники разом з читцем занурилися у драматичний світ думок і переживань головного героя та спробували розв’язати одвічну дилему: яке з начал у людській душі має більше значення – суто людське з його почуттями, стосунками, інстинктами чи мистецьке єство з постійним прагнення творити, шукати щось нове, фіксувати життєвий досвід для трансформації його в художній твір.

Традиційну чуттєву атмосферу зустрічі не можливо уявити без неймовірних за своєю енергетикою музичних творів, котрі під заходу прозвучали у виконанні добрих друзів нашого музею студентів Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького. Музична сюжетна лінія цього разу була трохи незвичною для гостей, адже, на відміну від попередніх зустрічей, прочитання «Цвіту яблуні» супроводжували лише інструментальні твори класичних та сучасних авторів.

Наступна зустріч в межах проекту «Імпрези у Коцюбинського» відбудеться за місяць і буде присвячена одному з найвідоміших творів письменника, який, разом з тим, і до цього часу не відкрив усіх своїх секретів для більшості читачів.

Кількість місць обмежена. Попередній запис на участь у зустрічі обов’язковий.

Вартість квитка – 30 грн.

Довідки та замовлення квитків за тел.:

(04622) 4-10-03, (097) 465 70 91 (063) 065 61 49.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 1042 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість