« 1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 100 101 »
З 1 січня 2018 року в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського змінюється вартість квитка.
Від початку 2018 року повний огляд музею для дитини коштуватиме 10 грн, для студента – 12 грн, для дорослого – 20 грн.
Щоб подивитися меморіальний будинок та сад, потрібно придбати квиток для дитини за 8 грн, для студента – за 10 грн, для дорослого – за 15 грн.
...
Читати далі »
|
23 грудня, у суботу, о 14 годині в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться презентація книги Олени Грицюк «Би(і)ли(і)нгва. Графіка і поезії».
Олена Грицюк відома широкому колу поціновувачів мистецтва як архітектор, художниця, поетеса. Вона автор збірок «Мандри за щастям» (2004), «Сказка для взрослых» (2012), «Киммериские Химеры» (2013), «Молодик» (2014), «Несамовите Озеро» (2015) та ін. Пані Олена – лауреат літературної премії Володимира Базилевського (2009),
...
Читати далі »
|
Дорогі наші відвідувачі! Колектив Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського щиро вітає Вас із Днем Святого Миколая.
Затамуйте, друзі, подих:
Миколай сьогодні ходить.
У віконце заглядає,
Подарунки підкладає.
...
Читати далі »
|
Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя.
Мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру на зламі ХІХ – ХХ століть, любили Україну, за висловом Євгена Чикаленка, не лише до глибини серця, а й до глибини власних кишень.
Чергова зустріч присвячена щирим взаєминам Михайла Коцюбинського і Євгена Чикаленка
...
Читати далі »
|
20 грудня, у середу, Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.М.Коцюбинського запрошує відвідати презентацію книжки Михайла Слабошпицького «Протирання дзеркала». Початок заходу о 14 годині.
Михайло Слабошпицький відомий як прозаїк, критик, літературознавець, публіцист та громадський діяч. Закінчив факультет журналістики, працював кореспондентом, редактором газет і журналів. Є автором багатьох відомих книг, серед яких «Поет із пекла (Тодось Осьмачка)», «З голосу нашої Кліо», «Українські меценати».
...
Читати далі »
|
Зимові локації, святкові сувеніри та новорічні фотозони… Думаєте, цього не можна знайти в музеї? Помиляєтеся! В літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського все це є! 7 грудня тут розпочала свою роботу нова виставка дитячих робіт під назвою «Світ дитячих фантазій».
У виставковій залі представлені вироби членів Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді
...
Читати далі »
|
|