Головна » 2024 » Січень » 16 » 20 січня. Музей М.Коцюбинського запрошує на мистецьку зустріч «Колір граната» з нагоди 100-річчя С.Параджанова
20 січня. Музей М.Коцюбинського запрошує на мистецьку зустріч «Колір граната» з нагоди 100-річчя С.Параджанова
13:58

20 січня музей-заповідник М.Коцюбинського запрошує поціновувачів кінематографу на мистецьку зустріч, присвячену перегляду кінострічки «Колір граната» (1968). Захід відбудеться в межах проєкту «Сергій Параджанов: небезпечно вільна людина» з нагоди 100-річчя митця. Цього разу ми поговоримо про те, якою була доля С.Параджанова після виходу на екрани «Тіней забутих предків» та дізнаємося про історію створення ним фільму, що і сьогодні надихає художників, музикантів, кінематографістів і модельєрів з усього світу.

«Колір граната» (1968) - фільм-житіє, фільм-притча, фільм-фреска, що своїми образами і символами занурює глядача у світ середньовічної вірменської культури і знайомить його з біографією поета Саят-Нови. Власне, первинна назва кінострічки, за задумом режисера Сергія Параджанова, була співзвучна імені головного героя. Проте, наприкінці 60-х рр. ХХ ст. чиновники від кінематографу доволі критично поставилися до фільму, створеного в індивідуальній творчій манері Параджанова з впровадженням нової поетичної кіномови, що зародилася в попередніх роботах митця. Стрічку не рекомендували до широкого прокату.

Попри численні зміни авторського матеріалу кінострічка «Колір гранату» таки знайшла свого глядача. І десятки років потому вона продовжує вражати і надихати, зачаровувати довершеним аудіовізуальним рядом.

Отже, 20 січня о 13.00 запрошуємо усіх охочих на мистецьку зустріч «Колір граната».

Вартість квитка – 50 грн.

Тривалість заходу – близько 2 год (з урахуванням перегляду кінофільму).

Для участі у заході просимо попередньо зареєструватися.

Довідки та замовлення квитків за телефонами: (097) 465 70 91, (063) 065 61 49.

Мистецький проєкт «Сергій Параджанов: небезпечно вільна людина» відбувається в межах Міжнародного фестивалю-конференції «Діалог із Вічністю», присвяченого 100-літньому ювілею Сергія Параджанова, організаторами якого є Громадська організація «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна», Громадська організація «Українське товариство охорони пам'яток історії та культури (УТОПІК)», Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. М. Коцюбинського.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 51 | Додав: Kotia | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість