Головна » 2017 » Грудень » 21 » 20 грудня в музеї Коцюбинського відбулася презентація книжки «Протирання дзеркала»
20 грудня в музеї Коцюбинського відбулася презентація книжки «Протирання дзеркала»
09:51

20 грудня до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського завітав відомий письменник Михайло Слабошпицький з презентацією своєї нової книжки «Протирання дзеркала». На зустріч із прозаїком прийшло чимало тих, хто цікавиться сучасною літературою.

Книга «Протирання дзеркала» вийшла друком у нинішньому році. В ній автор розповідає про відомих людей, яких йому поталанило зустріти на своєму життєвому шляху. У розповіді Слабошпицького переплелися різні настрої – ностальгічні і веселі, наповнені комізмом. Саме такі різнопланові історії зі свого життя та із життя своїх друзів, інших письменників розповідав Михайло Слабошпицький під час зустрічі, що тривала майже дві години. Наприкінці презентації бурхливим оплесками дякували глядачі панові Михайлу за цікаву зустріч. Чимало хто настільки був вражений цими історіями, що вирішив придбати книгу і собі, щоб почерпнути з неї щось нове та цікаве.

За словами автора, для нього поштовхом до написання книги було саме втручання лікаря. Втручання не медичне (хоч воно теж було), а втручання в літературну біографію зі словами: «Пишіть, аби вижити! Це буде найкраща реабілітація для Вас».

На першій сторінці книги написано: «Цієї книжки могло б і не бути, якби не аура людей, комічних і повчальних сюжетів, неймовірних деталей доби, які живуть у дзеркалі часу. Однак, вона є, і описане в ній ви точно не знайдете в підручнику з української літератури. І саме для цього автор протирає дзеркало….».

Що ж, цікаво Вам дізнатися те, чого не розкажуть більш ніде, як у книзі «Протирання дзеркала» Михайла Слабошпицького? Тоді читайте його книжку і насолоджуйтесь цікавими розповідями!

Більше фото із заходу можна побачити на нашій сторінці у Фейсбук.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Події | Переглядів: 707 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість