Головна » 2009 » Березень » 19 » Сергій Василюк представляє "Сховане обличчя"
Сергій Василюк представляє "Сховане обличчя"
20:46
24 березня у залі літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського відбудеться сольний акустичний концерт лідера гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка.
Гурт "Тінь Сонця" представляє унікальний в Україні і світі жанр "heavy-folk" (у народі "козацький рок"), змішавши в своєму звучанні бандуру та скрипку з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. Цікава й ідеологія гурту: в умовах глобалізованого сьогодення відроджується славетна українська минув шин а, а напівзабута міфологія постає реальністю.
Світ "Тіні Сонця" - це стрімкий політ поза часом. Саме тому в композиціях гурту повертаються у світ явний вже ледь не забуті святині. Своє світосприйняття команда ставить на перше місце - духовна основа музики народжується неодмінно на Руській Землі: Наддніпрянщині, Поліссі

...Саме тому, кожен зі слухачів разом із "Тінню Сонця" у вирії вітру може поринути понад невмирущим Степом, Дніпром або опинитися у забутих людьми хащах. І якщо альбом "Над диким полем" (2005) гурт присвятив суто Україні та ії найяскравішій історичній сторінці - козацтву, то "Полум'яна рута" (2007) містить колорит усієї Русі. Найкращий приклад тому - "Пісня Чугайстра", яка за короткий час встигла стати шанованою в сусідній Білорусі.

Сергій Василюк - беззаперечний лідер гурту, пройшов шлях від самого створення бенду до сьогодення, співає українською та білоруською, енергійна, але досить поміркована особистість. Народився він у самісінькому центрі Києва. З дитинства, як сам зізнається, був ярим шанувальником географії - завжди був картографом, коли необхідно було створювати мапи "нашої" і "чужої" території. Сергій Василюк цікавився природоохоронними справами і свого часу презентував київську "Спілку друзів природи". Співає з дитинства.

- Найбільше щастя для мене - єднання з публікою. Я щасливий, що наші тексти у багатьох в пам'яті. Це найважливіше для мене, - запевняє Сергій Василюк. - Часом буває складно, та куди дінешся - це те, для чого ми живемо. Неймовірно радію, коли народжується нова пісня.

Початок о 16-00. Вхід вільний!QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Переглядів: 1750 | Додав: Майшев | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість