Головна » 2016 » Травень » 17 » 19 травня. Музей-заповідник М.Коцюбинського запрошує на презентацію книги Олексія Брика «Марево кохання»
19 травня. Музей-заповідник М.Коцюбинського запрошує на презентацію книги Олексія Брика «Марево кохання»
21:38

19 травня о 15.30 у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відбудеться презентація нового роману знаного чернігівського письменника Олексія Брика "Марево кохання".

У романі «Марево кохання» автор досліджує тему кохання в житті людини. Він проектує теорію на практиці буття, що дає змогу яскраво побачити неминучі розбіжності намірів і їхні здійснення.

Непрості морально-етичні проблеми в житті людей: кохання і зрада, підступність і корисливість, брехня, нещирість і, нарешті, «прозріння» яскраво й правдиво змальовані автором. Через складні випробування проходять головні персонажі твору.

Роман написаний цікаво й динамічно, він спонукає до серйозних роздумів над людською сутністю, над зародженням і вмиранням високих почуттів. Сюжет твору привертає увагу самобутністю персонажів, динамікою, несподіваною розв’язкою і психологізмом.

Книга адресована широкому колу читачів.

Вхід вільний.

Довідки за тел.: (04622) 4-10-03, 4-43-26.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 990 | Додав: Kotia | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість