Головна » 2017 » Травень » 6 » 12 травня. «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Зустріч четверта «Володимир Гнатюк. Невтомний збирач скарбів народних»
12 травня. «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Зустріч четверта «Володимир Гнатюк. Невтомний збирач скарбів народних»
10:14

Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя.

Новий мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру на зламі ХІХ – ХХ століть, любили Україну, за висловом Євгена Чикаленка,  не лише до глибини серця, а й до глибини власних кишень.

Чергова зустріч присвячена творчим взаєминам Михайла Коцюбинського і Володимира Гнатюка – блискучого фольклориста, дослідника, невтомного збирача скарбів народних. Його ім’я мало відоме пересічному українцю, а разом з тим великою мірою маємо завдячувати йому за появу  з-під пера М.Коцюбинського «Тіней забутих предків». Адже саме Володимир Гнатюк запросив письменника до мальовничої Криворівні, допомагав у збиранні матеріалів для твору, спонукав до написання.

Зустріч відбудеться 12 травня о 17-00 на музейній  веранді.

Вартість квитка – 30 грн.

Кількість місць обмежена.

Попередній запис обов’язковий.

Тел. для довідок: 4-10-03, (097) 465-70-91, (063) 065-61-49.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Архів подій | Переглядів: 1058 | Додав: marije4ka07 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
avatar
Вітаю Вас Гість