Відео

Головна » Відео » Події

Поезія Леоніда Горлача

Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

4 квітня виповнюється 83 роки письменникові Леоніду Горлачу (Коваленку). Поет родом із Чернігівщині – народився в Ріпках. Пізніше його сім’я переїхала у село Червоний Колодязь Ніжинського району. Ще під час навчання у школі він почав друкувати свої твори в Лосинівській районній газеті, перемагав у літературних конкурсах. 1963 року закінчив філологічний факультет Ніжинського педагогічного інституту імені Гоголя.

Творчість Леоніда Горлача вже давно широко відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Почавши шлях у велику літературу в середині 60-х років ХХ століття, він встиг витворити неповторний світ, у якому відлуння давньої української історії поять живою енергією рядки віршів та поем, де живе сучасність із усіма її щасливими й трагічними процесами.

2009 року Леонід Горлач був удостоєний звання лауреата літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського за книгу «Обрії душі».

До дня народження Леоніда Горлача пропонуємо вашій увазі прочитання його поетичних рядків.

Поезію читає вчений секретар Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського Марія Коробко.
#Музей_Коцюбинського
#Леонід_Горлач
#поезія

Рік: 2024
Мова: Українська
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість