Відео

Головна » Відео » Наш музей

Березневий сад Михайла Коцюбинського

Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

Ось і завершився перший місяць весни – березень. Він був по-справжньому примхливим: то тішив нас ясним сонечком та блакитним небом, то поливав дощами, то обдував холодним, аж наче із морозом, вітром…

Але природа – знає своє. Вона прокидається, в землі проростає коріннячко, насінинки прокльовуються з-під торішнього листя і показують нам своє тільце – ніжне, зелене, тендітне. Воно хилиться від вітру та все ж тягнеться до сонця. Набирається від нього сили і… росте й росте. Ось уже й на зелених стеблинка з’явилися маленькі пуп’яночки… Сонечко пригріло, і вони – розкрилися.

І забуяли галявини в садку в музеї- Коцюбинського яскравими кольорами: жовтий, рожевий, бузковий, фіолетовий, білий, синій… Підсніжники, проліски, крокуси, примули радували наше око вже в березні. А що буде далі? Обов’язково слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах і тоді ви точно одні з перших дізнаєтеся про те, які квіти і коли починають розквітати у нашому садку. А їх у нас – ой, як багато!

Не забудьте вподобати наш допис та перегляньте свіжу добірку світлин із нашого березневого саду 2024 року та обов’язково виділіть час, аби завітати до музею-заповідника Михайла Коцюбинського! До зустрічі!

#із_життя_музею
#музей_Коцюбинського
#сад_Коцюбинського
#квіти
#березень_2024
#весна_2024
#чернігів
#відпочинок
#відпочинок_для_душі

Рік: 2024
Мова: Українська
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість