Відео

Головна » Відео » Події

12 лютого в музеї Коцюбинського розповідали історії про кохання

Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

12 лютого під час першої зустрічі проєкту «Мистецька вітальня Коцюбинського» гості мали змогу не лише почути цікаві історії, а і насолодитися майстерним виконанням мелодій викладача-методиста вищої категорії, композитора, автора-виконавиці Руслани Лісової та концертмейстера, викладача-методиста вищої категорії, завідувача фортепіанним відділом Ірини Рябченко. Їхній виступ відбувся у межах музично-просвітницького проєкту «Тобою, музико, живу…».
Примітно, що сьогодні рояль у меморіальному будинку Михайла Коцюбинського звучав уперше від початку повномасштабного вторгнення в Україну. В березні минулого року через рашистські обстріли інструмент було пошкоджено та, дякувати Богові і небайдужим людям, влітку до музею завітали реставратори – справжні майстри своєї справи – та повністю відреставрували інструмент. Отож, ми щиро радіємо з того, що сьогодні всі разом мали змогу почути його звучання.
#Музей_Коцюбинського #історії_про_кохання #Михайло_Коцюбинський #Віра_Дейша #Олександра_Аплаксіна #Мистецька_вітальня_Коцюбинського

Рік: 2023
Мова: Українська
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість