Відео

Головна » Відео » Різне

«Той тільки серцем сивіє, хто у житті не любив…»

Перегляди: 2 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

Цьогоріч у січні виповнюється 125 років від дня народження українського письменника Володимира Сосюри. До цієї визначної дати Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.М.Коцюбинського підготував виставку бібліотечних та фондових матеріалів під назвою «Той тільки серцем сивіє, хто у житті не любив».
На виставці представлені збірки поезії письменника різних років видання: «Щастя», «Осінні мелодії», «Журавлі прилетіли», «Весни дихання», «Так ніхто не кохав…», «На струнах серця», «Люблю» та інші. Також у вітрині експонується біографічний роман «Третя рота». Висока ліричність, пронизлива щирість, нещадна правдивість – ось прикметні ознаки цього непересічного твору, що не міг бути повністю надрукованим аж до 1988 року.
У ліричних збірках – справжні шедеври інтимної та пейзажної, громадянської лірики.
У фондовій колекції маємо листівку з рідкісним фото Володимира Сосюри, яке представляємо у віртуальній виставці. Там можна побачити і рукописи творів В.Сосюри: «М.Коцюбинському», «Пам’яті М.Коцюбинського», «Йду до Дніпровського Івана нові поезії читать», а також три листи до доньки класика української літератури Ірини Коцюбинської.

Рік: 2023
Мова: Українська
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість