Відео

Головна » Відео » Події

«Сьогодні важко сказати, коли я почав писати: здається, я писав завжди»

00:05:15
Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

14 січня виповнюється 85 років від дня народження знаного українського прозаїка і поета, сценариста Євгена Гуцала. До цієї визначної дати Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.М.Коцюбинського підготував виставку бібліотечних і фондових матеріалів «Сьогодні важко сказати, коли я почав писати: здається, я писав завжди».
У вітрині на виставці представлені книги письменника різних років видання: «Запах кропу» (1969), «Люди серед людей» (1962), «Серпень, спалах любові» (1970), «Яблука з осіннього саду» (1964), «Живемо на зорі» (1984) та ін. Також є критичні статті із журналів «Дзвін» (№8, 2002 рік), «Кур’єр Кривбасу» (№135, лютий, 2001).
Євген Гуцало – яскрава зірка на небосхилі української літератури. Небагатьом письменникам вдається однаково вправно працювати і з прозою, і з римами. Письменникові-шістдесятнику Євгену Гуцало належить різноманітна за жанрами і надзвичайно широка літературна спадщина. У його творчому доробку – одних лише оповідань близько двохсот. А ще є новели, повісті, есе, поезія. Популярність здобув Євген Гуцало і як журналіст та автор сценарію для кінострічок. І все це, незважаючи на те, що життєвий шлях митця був не таким уже й довгим – всього 58 років.
Дякуємо за увагу!

Рік: 2022
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:05:15
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість