Відео

Головна » Відео » Події

«Окрилені творчістю»: віртуальна виставка творчих робіт осіб з інвалідністю

00:03:39
Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

Кожного року у виставковій залі музею-заповідника М.М.Коцюбинського організовується чимало цікавих виставок. Цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи, тож ми підготували для вас віртуальну виставку з фотографій творчих робіт людей з інвалідністю, які презентувалися протягом останніх років, під назвою «Окрилені творчістю».
18 травня 2018 року у рамках святкування Дня музеїв відбулося відкриття виставки робіт чернігівських вишивальниць «У розмаїтті веселкових кольорів». Нова експозиція складалася з кількох десятків робіт майстринь Наталії Яременко та Ольги Тимник. Тут можна було побачити різні техніки – вишиті картини та рушники, іграшки із грунтованого текстилю та із тканини й ниток. Різноманіття виробів вражало насиченістю кольорів, фантазією та майстерністю.
18 травня 2018 року на завершення святкового дня гостей музею-заповідника порадував виставою театр-студія «Дивосад». Вони показали гостям свою нову постановку – «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Учасники театру-студії продемонстрували неабияку акторську майстерність на імпровізованій сцені.
До Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня 2018 року у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського було відкрито виставку творчих робіт людей з обмеженими фізичними можливостями «Натхнення душі». Експозиція містила понад 80 творчих робіт, серед них – вишивка, лозоплетіння, м’які іграшки, образотворче мистецтво.
13 березня 2019 року в музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку творчих робіт заслуженого художника України Юрія Пацана. Сюжети його картин – це переважно знайомі з дитинства пейзажі. Милуючись його роботами, можна відчути радість спілкування з природою, адже майстерність пензля Юрія Пацана сягає найвищого рівня. Картини художника передають стан його душі, трепетну мелодію серця.

Рік: 2021
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 00:03:39
Автор: Kotsyubinsky Museum
Вітаю Вас Гість