Відео

Головна » Відео » Події

Краса, що надихає

Перегляди: 1 Додав: marije4ka07
Опис матеріалу:

Ляльки з кераміки та тканини, картини зі шкіри, розпис по склу, нетрадиційний гобелен і живопис. Літературно - меморіальний музей - заповідник Михайла Коцюбинського вміщує одразу 5 різнопланових виставок. У зв'язку з карантинними обмеженнями відкриття пройшло без офіційної частини. Але для майстринь кожна виставка, навіть нетрадиційна - це подія. В Олександри Дідович 13 років тому саме тут відбулася перша виставка. За цей час їх було чимало, але кожна - особлива.
На виставці 21 картина, зроблена з клаптиків шкіри. На цих роботах старовинні й сучасні міста., на інших мотанки - обереги. Але певну частину займає колекція ляльок у традиційній народній техніці. Це вже третя серія під назвою "Україна у світі". Ляльки у костюмах різних держав. Олександра Дідович показує величну сучасницю - українку. Це все ручна робота, підкреслює майстриня.

Понад 8 років чернігівка Галина Близнюк створює авторські ляльки з глини. У її доробку їх уже понад 130. Кожна нова робота - це велике надбання, каже майстриня, адже виготовлення будь - якої з них потребує багато часу. Але це захоплення на все життя, підкреслює вона. На виставці є перші ляльки виготовлені в народному стилі. Зараз жінка доповнює свої образи українським вбранням різних регіонів.
Любов до живопису в Олени Мічкової прокинулася 4 роки тому. До цього вона захоплювалася різними техніками - і вишивала, і ліпила, й оформлювала солодощі.У Спілці жінок Чернігівщини Олена Мічкова очолює асоціацію жінок - майстринь. В експозиції музею представлено 9 робіт художниці. Вони відображають традиційні українські свята і символи.
А це - продукт карантину - так називає свої декоровані твори Олена Сазонова. Жінка давно працює в музеї. Творчі зустрічі, вивчення різноманітних технік і спілкування з майстрами посприяли народженню власних робіт. Це перша презентація її власного доробку.
На виставці представлені живописні твори непрофесійного художника, військового у відставці Володимира Сазонова.
Велика зала музею - заповідника Михайла Коцюбинського вміщує понад 50 різних творів. Усі вони будуть експонуватися ще декілька місяців. Але переглянути їх можна під час карантину лише в інтернеті та соцмережах.

Рік: 2020
Мова: Українська
Вітаю Вас Гість