Відео

Головна » Відео » Наш музей

7 липня у музеї М.Коцюбинського починає роботу виставка чернігівських художників

Перегляди: 1 Додав: Kotia
Опис матеріалу:

У традиційній виставці чернігівських художників цьогоріч беруть участь понад десяток авторів. Серед них є і юні, котрі роблять свої перші кроки у виставковій діяльності, так і досвідчені майстри. Кожен з них представляє не лише окрему картину, але і частку власного єства, власного світосприйняття, котрі неминуче знаходять свій відбиток у мистецьких роботах. Адже для художника творення картини – це процес діалогу зі своїм внутрішнім «Я» і разом з тим – оприявлення себе світу.
Виставка презентує багатогранність і різноманітність таланту художників Чернігова, їх авторський погляд на звичні і неординарні сюжети у мистецтві. За кожною роботою – глибокий авторський задум, котрий неможливо прочитати з першого погляду. Романтичні образи природи і міські пейзажі, анімалістичні сюжети і портрети, натюрморти і картини з філософським змістом, - усі вони разом складають органічно цілісне і в той же час дивовижно розмаїте полотно творчого життя чернігівських митців епохи 2000-х.
Оглядаючи виставку, відвідувачу варто спробувати дистанціюватися від повсякденних проблем і поринути у світ прекрасного і неповторного. Спробувати відчути частку авторської натури, приховану за ширмою візуального образу. Спробувати зловити й для себе натхнення на підкорення нових творчих вершин.
Виставка триватиме орієнтовно до середини серпня. Експозиція працює щодня з 9.00 до 17.00, у вихідні – з 10.00.
Вартість квитків:
• дитячий – 5 грн,
• студентський – 8 грн,
• дорослий – 10 грн.
Увага! Відвідування виставки тільки у захисних масках та з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог на період карантину!

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Довідки та замовлення екскурсій за телефонами: (0462) 677-481, 678-741,
(093) 002 42 96.

Рік: 2020
Мова: Українська
Вітаю Вас Гість